text.skipToContent text.skipToNavigation

Nasze marki

Z myślą o naszych klientach tworzymy szeroki wachlarz wyboru produktów marek własnych, które gwarantują dobrą jakość oraz atrakcyjną cenę. Każdego dnia po produkty oznaczane naszymi markami sięga wiele tysięcy pracowników w różnorodnych zakładach naszych ponad 1500 klientów.
 

Wśród naszych marek znajdują się:

marka środków BHP dedykowana głównie do dystrybutorów, z powodzeniem znajdująca uznanie wśród naszych Klientów z branży przemysłowej


produkty BHP dedykowane szczególnie do branży ochroniarskiej
 

profesjonalne środki do utrzymania czystości, wybierane przez Klientów końcowych i obsługujące ich firmy sprzątające
Biopur Produkty BIOPUR to innowacyjna i ekologiczna możliwość czyszczenia. Jak dotąd, biologiczne środki czyszczące używane w przemyśle, na budowach, w gastronomii, czyszczeniu wycieków oleju itp. są bardzo rzadko stosowane, ponieważ efekt czyszczenia BIO produktami w porównaniu z tradycyjnymi środkami czyszczącymi chemicznie jest bardzo niski.

Produkty BIOPUR to organiczne środki czyszczące na które składają się wysoce skuteczne skoncentrowane ekstrakty roślinne. Są one bardzo często lepsze od chemicznych środków czyszczących. Innowacyjne środki czyszczące BIOPUR usuwają najbardziej ekstremalne zanieczyszczenia, dzięki bardzo skutecznym, skoncentrowanym ekstraktom roślinnym i BIO surfaktantom.