text.skipToContent text.skipToNavigation

Złote Godło Konsumenckiego Lider Jakości 2015 dla marki CleanPRO - dziękujemy użytkownikom naszych produktów za zaufanie!

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Złote Godło Konsumenckiego Lider Jakości 2015 dla marki CleanPRO - dziękujemy użytkownikom naszych produktów za zaufanie!

15 września 2015

Najcenniejsze wyróżnienia to takie, o których decydują użytkownicy naszych produktów. Tak właśnie jest w przypadku tytułu Konsumenckiego Lidera Jakości – którego złoty godłem zostały uhonorowane produkty chemiczne marki CleanPRO.
KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2015 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku.
W ramach projektu zbierane są opinie konsumentów na temat usług i produktów dostępnych na polskim rynku. Szeroko zakrojone badania pozwalają nie tylko wyłonić liderów jakości, ale też zebrać szeroką wiedzę o tym, dlaczego użytkownicy wybierają daną markę, jakie budzi ona skojarzenia, czy jest warta polecenia.Tegoroczna edycja badań przeprowadzana była na przełomie marca i kwietnia 2015. O merytoryczną stronę piątej edycji Programu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI zadbała firma CODEWORK. Liczebność próby wyniosła 10 400 respondentów – przy wykorzystaniu różnych metod dotarcia do respondentów.

Co sprawiło, że marka CleanPRO została uznana za Lidera Jakości?

Złote godło konsumenckiego Lidera Jakości uzyskały produkty chemiczne marki CleanPro, ponieważ zdaniem respondentów:
• oferują dobrej jakości produkty w przystępnej cenie
• są wydajne i skuteczne
Niezmiernie cieszą nas również skojarzania respondentów z marką, którzy postrzegają ją jako: skuteczną, bezpieczną oraz kojarzą ją z jakością. Co więcej znajomość naszej marki zadeklarowało więcej osób, niż w przypadku produktów takich naszych konkurentów jak: Lakma, czy Voigt.

CleanPRO to marka stworzona dla profesjonalistów. Efektywność kosztowa i sprawdzone standardy jakościowe to główne czynniki sukcesu. Produkty CleanPRO są testowane z sukcesem na setkach obiektów w kraju. Ciągłe poszukiwanie nowości rynkowych pozwala na oferowanie atrakcyjnych, nowoczesnych zamienników stosowanych dotychczas technologii. Marka stale poszerza asortyment produktów pozostając czujna na sygnały płynące z rynku.