text.skipToContent text.skipToNavigation

Udrożniacz do kanalizacji w żelu Barlon, 600g

NR KAT. 000000000000351030

 • Marka:
  Barlon
 • Jednostka sprzedaży:
  1 sztuka
 • Podatek VAT:
  23 %

13,78 zł [brutto]

Udrażniacz do kanalizacji w żelu Barlon, 600g to środek do udrożniania rur kanalizacyjnych przy wannach, zlewozmywakach, umywalkach i innych urządzeniach sanitarnych.

Opis produktu

Udrażniacz do kanalizacji w żelu Barlon, 600g to środek do udrożniania rur kanalizacyjnych przy wannach, zlewozmywakach, umywalkach i innych urządzeniach sanitarnych. Specjalnie dobrane składniki wyjątkowo skutecznie rozpuszczają zanieczyszczenia stałe i organiczne. Aktywne składniki przy dozowaniu z obu komór łączą się ze sobą tworząc aktywną pianę, która szybko i skutecznie usuwa zatory i zabrudzenia powstałe z resztek mydła, włosów czy żywności.  Żel głęboko oraz efektywnie czyści nie tylko ścianki rur a także syfony. Skutecznie zabija bakterie. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo tworzy osłonę na rurach, przez co zapobiega możliwości powstania zatorów.

 

Zalety produktu:

 • wysoka skuteczność produktu
 • formuła żelowa
 • skutecznie zabija bakterie
 • neutralizuje nieprzyjemne zapachy
 • tworzy osłonę na rurach przez co zapobiega możliwości powstawania zatorów

 

Zastosowanie i dozowanie:

Zalecany do stosowania zarówno w kuchni jak i w łazience. Aktywne składniki przy dozowaniu z obu komór łączą się ze sobą tworząc aktywną pianę, która szybko i skutecznie usuwa zatory i zabrudzenia powstałe z resztek mydła, włosów czy żywności.  Żel głęboko oraz efektywnie czyści nie tylko ścianki rur a także syfony. Skutecznie zabija bakterie. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo tworzy osłonę na rurach, przez co zapobiega możliwości powstania zatorów. 

 

Żel głęboko oraz efektywnie czyści nie tylko ścianki rur a także syfony. Skutecznie zabija bakterie. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo tworzy osłonę na rurach, przez co zapobiega możliwości powstania zatorów.Załączniki