text.skipToContent text.skipToNavigation

Preparat dezynfekcyjno - myjący Diversey Suma Dis D4, 20L [7521573]

NR KAT. 000000000000352319

 • Marka:
  Diversey
 • Kod producenta:
  7521573
 • Kod EAN:
  7615400143399
 • Jednostka sprzedaży:
  1 sztuka
 • Podatek VAT:
  23 %
 • Pojemność:
  20L

1 147,34 zł [brutto]

Suma Dis D4 to preparat dezynfekcyjny o właściwościach bakteriobójczych i grzybobójczych.

Opis produktu

Diversey Suma Dis  D4 jest stężonym preparatem dezynfekcyjno–myjącym, przeznaczonym do dezynfekcji powierzchni i urządzeń w miejscach przygotowywania i spożywania posiłków. Suma Dis D4 zawiera związki neutralizujące twardość wody, związki powierzchniowo czynne, związki lekko alkaliczne oraz kationowe związki dezynfekcyjne o szerokim spektrum skuteczności bakteriobójczej.

 

Zalety produktu:

 • skuteczny dezynfektant, właściwości bójcze wobec bakterii, drożdży i pleśni;
 • bezpieczny dla powierzchni wykonanych z różnych materiałów, również dla aluminium;
 • efektywny przy stosowaniu wody o różnym stopniu twardości.

 

Zastosowanie:

Przeznaczony jest do stosowania w miejscach przygotowywania i spożywania posiłków, na czystych powierzchniach mających jak i nie mających bezpośredniego kontaktu z żywnością.

 

Dozowanie:

Za pomocą specjalnej nakrętki dozującej przygotować roztwór roboczy w proporcji 1 doza (ok. 20 ml) preparatu na butelkę (ok. 500 ml) lub 3 dozy (ok. 60 ml) preparatu na wiadro (ok. 8 l) wody. W przypadku wiadra do mycia można używać mopa, szmatkę lub szczotkę zwilżoną w roztworze roboczym, czas kontaktu roztworu z dezynfekowaną powierzchnią powinien wynosić 5-60 minut. Sposób użycia preparatu w przypadku butelki: przy pomocy specjalnego spryskiwacza natryskujemy roztwór na dezynfekowane powierzchnie i przecieramy je szmatką lub szczotką. Do skutecznej dezynfekcji wystarcza czas kontaktu 30 sekund. Przygotowanie roztworu o odpowiednim stężeniu można zautomatyzować poprzez zastosowanie przeznaczonej do tego celu pompy K-1000 – preparat jest dostarczany wówczas w kanistrach. Preparat może być stosowany przez specjalny system dozujący Divermite w ilości 1 doza preparatu na butelkę (ok. 750 ml) lub 2 dozy preparatu na wiadro (ok. 8 l) wody. Roztwory robocze przygotowywać bezpośrednio przed użyciem. Zdezynfekowane powierzchnie należy spłukać czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia.

 

Uwaga:

Produkt do użytku profesjonalnego, za szkody spowodowane niewłaściwym użyciem producent i dystrybutor nie ponosi odpowiedzialności.