text.skipToContent text.skipToNavigation

Marka SafePro

W związku z epidemią Koronawirusa [COVID-19] w Europie oraz ze względu na ogromne zapotrzebowanie na środki dezynfekujące, materiały do dezynfekcji i akcesoria do sprzątania, nie możemy zagwarantować pełnej dostępności zamawianych produktów. Dotyczy to zamówień już złożonych, a także zamówień, które zostaną złożone. Firma Impel Delivery dokłada wszelkich starań, aby zaspokoić popyt na produkty.

Marka SafePRO SafePRO powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie płynące od naszych Klientów, którym dotychczas dostarczaliśmy wyłącznie produkty do utrzymania czystości. W trakcie rozmów z naszymi partnerami okazało się, że poszukują oni towarów z zakresu odzieży i środków BHP w jakości produktów CleanPRO.

Czerpiąc z posiadanego przez Impel Delivery doświadczenia w branży BHP, przygotowaliśmy zestaw produktów odpowiadający wymaganiom naszych dystrybutorów. Z czasem okazało się, że marka uzyskała uznanie również wśród klientów z branży przemysłowej. Obecnie wybór produktów z tej linii jest sukcesywnie rozszerzany o nowe produkty
Zobacz wszystkie produkty