text.skipToContent text.skipToNavigation

Marka CleanPro

W związku z epidemią Koronawirusa [COVID-19] w Europie oraz ze względu na ogromne zapotrzebowanie na środki dezynfekujące, materiały do dezynfekcji i akcesoria do sprzątania, nie możemy zagwarantować pełnej dostępności zamawianych produktów. Dotyczy to zamówień już złożonych, a także zamówień, które zostaną złożone. Firma Impel Delivery dokłada wszelkich starań, aby zaspokoić popyt na produkty.

Marka CleanPRO CleanPRO powstała w wyniku zderzenia wieloletnich doświadczeń osób pracujących w branży usług zapewnienia czystości, handlu i logistyki. Poszukując odpowiedzi na sygnały płynące z branży firm związanych z utrzymaniem czystości, stworzyliśmy ofertę dedykowaną specjalistom. Stała współpraca z firmami sprzątającymi oraz z uznanymi polskimi i zagranicznymi producentami pozwala na wspólne tworzenie nowych produktów, doskonale wpisujących się w oczekiwania profesjonalistów.
Ciągłe poszukiwanie nowości rynkowych pozwala nam na oferowanie atrakcyjnych, nowoczesnych zamienników stosowanych dotychczas technologii.
Poszerzamy naszą ofertę pozostając czujni na sygnały płynące z rynku. Słuchamy naszych Klientów. To rynek kreuje nasze produkty.
Zobacz wszystkie produkty
Marka CleanPRO w sierpniu 2015 została uhonorowana złotym Godłem KONSUMENCKIEGO LIDERA JAKOŚCI - dziękujemy za zaufanie
czytaj wiecej