text.skipToContent text.skipToNavigation

W związku z epidemią Koronawirusa [COVID-19] w Europie oraz ze względu na ogromne zapotrzebowanie na środki dezynfekujące, materiały do dezynfekcji i akcesoria do sprzątania, nie możemy zagwarantować pełnej dostępności zamawianych produktów. Dotyczy to zamówień już złożonych, a także zamówień, które zostaną złożone. Firma Impel Delivery dokłada wszelkich starań, aby zaspokoić popyt na produkty.

Środek do czyszczenia sanitariatów CleanPRO T264, 1L [T264-0001]

NR KAT. 000000000000351985

 • Producent:
  CleanPRO
 • Kod producenta:
  T264-0001
 • Jednostka sprzedaży:
  1 sztuka

16,14 zł [brutto]

Środek do czyszczenia sanitariatów CleanPro, to preparat chemii gospodarczej przeznaczony do codziennego mycia obszarów sanitarnych odpornych na działanie kwasów.

Opis produktu

Środek do czyszczenia sanitariatów  CleanPro, to preparat chemii gospodarczej przeznaczony do codziennego mycia obszarów sanitarnych odpornych na działanie kwasów. Ma bardzo dobre działanie myjące wobec charakterystycznych dla sanitariatów zabrudzeń rozpuszcza naloty wapienne i tłuszczowe. Działa antybakteryjnie i antygrzybiczne. Polecany jest do wilgotnych pomieszczeń, toalet i łazienek w obiektach w których ważne są wydajne i ekonomiczne rozwiązania. 

 

Zalety produktu:

 • dobre działanie myjące
 • działa antybakteryjnie i antygrzybicznie
 • produkt wysokiej jakości
   

Zastosowanie i dozowanie:
Znajdzie zastosowanie w warunkach domowych, w mniejszych zakładach w placówkach edukacyjnych i wszystkich miejscach gdzie ważne są ekonomiczne i wydajne rozwiązania.